Strona głównaZdrowieWitariada 2022 - zapisz się już dziś!

Witariada 2022 – zapisz się już dziś!

W lipcu odbędzie się 3 edycja Witariady. To największe wydarzenie organizowane w Polsce skupiające się na tematyce zdrowotnej. To doskonała okazja, aby dołączyć do społeczności osób skupiających się na zdrowym trybie życia. Organizatorzy festiwalu przygotowali moc atrakcji dla uczestników. Biorąc udział w Witariadzie 2022 możesz być pewny, że zyska na tym nie tylko Twoje ciało, ale również Twój duch.

Wykłady i warsztaty poświęcone tematyce zdrowego stylu życia

Witariada to czas, w którym pozyskasz wiedzę na temat zdrowego żywienia. Przygotowane będą nie tylko ciekawe warsztaty i wykłady, ale również koncerty. Będzie można spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wieczorami będzie można zasiąść przy wspólnym ognisku i posłuchać muzyki na żywo. To świetny czas na poznanie nowych ludzi, którzy mają podobne podejście do życia. To wydarzenie zarówno dla osób samotnych, par, a także rodzin z dziećmi i seniorów. Organizatorzy nie stawiają ograniczeń wiekowych. Przygotowali również atrakcje dla najmłodszych uczestników.

Na uczestników czeka moc atrakcji m.in. gongi, joga, taniec, a także rytuały tybetańskie, misy tybetańskie, a także olejki eteryczne. Każdy znajdzie tu aktywność idealną dla siebie.

Pyszne witariańskie specjały

Na uczestników festiwalu będzie czekać specjalnie przygotowana kuchnia, w której będzie można skosztować pysznych witariańskich oraz wegańskich potraw. Wszystkie potrawy przygotowane będą na bazie świeżych owoców i warzyw. Po spożyciu smacznych posiłków będzie można spożytkować energię na ćwiczenia fizyczne i zadbać o swoje ciało nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznie.

Jak dołączyć do witariady?

Wystarczy wejść na stronę https://www.witariada.com/ i odnaleźć przycisk kub bilet. Do wyboru jest kilka różnych opcji na 4,3 lub 2dni festiwalu. Można też kupić pojedynczy karnet. Dostępna jest również opcja zakupu tańszego biletu dla dzieci do 14 roku życia. Dodatkowo pierwsze 750 osób, które zakupią bilety otrzymają zniżkę. Dlatego warto już dziś zdecydować się na udział w Witariadzie 2022 i zakupić swój bilet.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne