Tarczyca bajkalska jako suplement diety

0
368

Suplementy diety już na stałe weszły w skład (nomen omen) naszej diety! Mamy na rynku wiele różnorodnych produktów, które mają dobry wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W niniejszym artykule przedstawiamy suplement diety wykonany na bazie rośliny zwanej tarczycą bajkalską. Czym ten produkt się charakteryzuje i kto może się nim zainteresować? Sprawdźmy.

Tarczyca bajkalska

Przykładem suplementu diety powstałego na bazie tarczycy bajkalskiej jest produkt Bajkalina Yango. Tego typu produkty od dawna są kojarzone z medycyną dalekiego wschodu. Jest to produkt, który rośnie naturalnie na terenach azjatyckich (Chiny, Japonia, Mongolia, Syberia). Jest to roślina mierząca około pół metra, odznaczająca się fioletowymi kwiatami. Co ciekawe, jest bardzo odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, gdyż wieloletnia bylina potrafi przetrwać w suchych piaszczystych terenach, narażona na temperatury do -15 stopni Celsjusza. Jakby tego było mało rośnie na bardzo dużych wysokościach (nawet do 8000 m nad poziomem morza). Do celów użytkowych najczęściej wykorzystywany jest korzeń, gdyż to właśnie korzeń słynie jako najbogatsze źródło składników bioaktywnych.

Dla kogo suplementacja tarczycą bajkalską? 

To niesamowite zioło wykorzystywane w medycynie wschodniej od 2000 lat, teraz jest dostępne na wyciągnięcie ręki niemal dla każdego dzięki suplementom diety. W jakich celach jest stosowane? Jest to produkt przydatny w walce organizmu z wolnymi rodnikami, wspiera układ immunologiczny (wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybiczne). Zauważalny jest korzystny wpływ na układ nerwowy. Ponadto, zauważalne jest łagodzenie podrażnień skórnych (np. w przypadku trądziku) oraz hamowanie procesów starzenia się komórek. Suplementacja tarczycą bajkalską bywa wykorzystywana w łagodzeniu objawów astmy oraz alergii.

Suplementy pochodzące z medycyny inspirowanej dalekim wschodem można znaleźć na https://ochnaturalnie.pl/