Pigułki na odchudzanie

0
309

Widziałeś reklamy tabletek odchudzających… Przeczytałeś opinie na temat działania tabletek odchudzających. Często zastanawiałeś się – czy pigułki dietetyczne będą dla mnie skuteczne?
W celu szybkiej utraty wagi pigułki dietetyczne mogą działać. Jeśli masz nadwagę lub otyłość, stosowanie tabletek odchudzających może pomóc w rozpoczęciu programu odchudzania i pomóc w osiągnięciu idealnej wagi.
Słowo ostrożności przy ustalaniu, czy pigułki dietetyczne są dla Ciebie, pigułki dietetyczne nie są ostateczną odpowiedzią na obawy związane z odchudzaniem. Żadna pigułka dietetyczna nie pozwoli ci jeść, co chcesz, a nie ćwiczyć i nadal schudnąć. Wiele osób widzi wyniki krótkoterminowe, ale wyzwaniem będzie ich powstrzymanie. Należy upewnić się, że spożywanie tabletek odchudzających jest powiązane ze zdrowym trybem odżywiania i ćwiczeń. Istnieją dowody medyczne na to, że pigułki dietetyczne pomagają w odchudzaniu, ale nie jako cudowne lekarstwo. Naukowcy podkreślają stosowanie tabletek dietetycznych wraz z dietą i ćwiczeniami.
Rodzaje tabletek dietetycznych
Na rynku dostępnych jest wiele różnych tabletek dietetycznych; leki na receptę, leki bez recepty i suplementy ziołowe. Oto krótki przegląd różnych rodzajów dostępnych diet dietetycznych.
Tabletki dietetyczne na receptę: dostępne tylko na receptę lekarza, lekarz będzie monitorował stan zdrowia i postępy w odchudzaniu podczas przyjmowania tabletek dietetycznych.
Blokery tłuszczu i blokery węglowodanów: Hamuje działanie enzymu lipazy. Kiedy jesz pokarmy zawierające tłuszcz, lipaza rozkłada tłuszcz w jelicie. Blokery tłuszczu usuwają część tłuszczu spożywanego przez ruchy jelit zamiast być rozkładanym i wchłanianym.
Tłumiące apetyt: wpływają na region mózgu regulujący apetyt. Te tabletki odchudzające zmniejszają apetyt poprzez zwiększenie serotoniny, substancji chemicznej w mózgu, która wpływa na nastrój i apetyt.
Pigułki dietetyczne dostępne bez recepty: pigułki dietetyczne OTC są szeroko dostępne w lokalnej aptece, supermarkecie lub w Internecie, a ich skuteczność i deklaracje produktu są monitorowane przez FDA. Większość tabletek dietetycznych OTC działa poprzez zwiększenie energii przy jednoczesnym pobudzeniu metabolizmu.
Tabletki ziołowe: Dostępne również bez recepty, ziołowe pigułki dietetyczne znajdujące się w sklepach ze zdrową żywnością i żywieniem. Niektóre składniki tabletek ziołowych są bardzo silne, jeśli są odpowiednio zaprojektowane. Niektóre działają lepiej niż leki na receptę. Istnieje kilka, które możesz wypróbować bezpłatnie, aby przekonać się, że jest to odpowiednie dla Ciebie. Polecam www.NightDietPlus.com, który można zabrać przed pójściem spać i nie nadążyć. Nie zawiera kofeiny ani stymulantów. Innym silnym składnikiem ziołowej pigułki dietetycznej jest efedra. Kiedy zbanowano za jego moc (i zły rap), zakaz został zniesiony i jest dostępny ponownie.
Zbadaj różne dostępne pigułki dietetyczne, aby określić, które są odpowiednie dla Ciebie. Unikaj tabletek odchudzających, które robią „ogólne oświadczenia”, ponieważ możesz po prostu zawieść swoje wyniki. Pamiętaj, że aby osiągnąć trwałą utratę wagi podczas przyjmowania tabletek odchudzających, musisz uwzględnić plan zdrowego odżywiania i regularne ćwiczenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat zalecanych źródeł pigułek dietetycznych, odwiedź www.DietWeightLossNews.org Aby uzyskać informacje o publicznej dostępności produktu Ephedra,